|
Jak dla mnie bardzo słaba forma Mazurka.
Po pierwsze Polska nie kończy się na Warszawie
Po drugie on opisał coś na kształt neo yuppie, a jak dla mnie to nie jest tożsame z byciem lemingiem.
Wprawdzie nie kręcę się w środowisku korpo (; ) ) i może mam zły ogląd na sprawę.
Ostatnio edytowane przez Mareq : 09.07.2012 o godz. 19:52.
|