Wyświetl pojedynczy post
Gucio25
Forumowy Di Caprio
 
 
Od: 07.2005

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#19328
Stary 09.07.2012, 18:57
wy wszędzie znajdziecie problem i rzecz do narzekania.
lament nad lamentem, że młody chłopak został TRZECIM zastępcą kapitana.. TRZECIM! do tego Wiślak i Polak.
równie dobrze mogli tego 4 z rzędu nie wybierać, nie mówić o tym, bo i tak się pewnie nie przyda.

zajmijcie się czymś pożyteczniejszym
Odpowiedz cytując