wy wszędzie znajdziecie problem i rzecz do narzekania.
lament nad lamentem, że młody chłopak został TRZECIM zastępcą kapitana..
TRZECIM! do tego Wiślak i Polak.
równie dobrze mogli tego 4 z rzędu nie wybierać, nie mówić o tym, bo i tak się pewnie nie przyda.
zajmijcie się czymś pożyteczniejszym
