Wyświetl pojedynczy post
Kocur
semper fi
 
 
Od: 09.2003
Skąd: TYNIEC

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#18243
Stary 09.07.2012, 17:27
Te upały jednak są szkodliwe ...

Dzisiejsze "gówno":


Cytat:
Zarabiamy średnio o 70 proc. mniej niż mieszkańcy Unii Europejskiej. Ale mamy też o 40 proc. niższe ceny. Polska może i jest najszybciej rozwijającym się krajem UE, ale pod względem siły nabywczej Polacy dorównają średniej unijnej dopiero za jakieś 20-30 lat







CO PONIEKTÓRZY POWINNI WBIĆ SOBIE DO GŁOWY PONIŻSZE ZDANIE !!!


Cytat:
Dochód przeciętnego Polaka mimo, że jest znacznie wyższy niż Bułgara, czy Rumuna, i tak należy do najniższych w UE. W 2011 roku sięgał około 447 euro na rękę. I trochę go pewnie zawyżają ludzie bogaci. Mediana dochodów w Polsce wynosi bowiem 367 euro netto (dane za 2010 rok). To oznacza, że połowa Polaków zarabiała na rękę mniej od tej kwoty, a połowa więcej.
MOMENT OF TERROR IS THE BEGINNING OF LIFE