thechris napisał(a):

Z Garguła było tak, że kluby się nie dogadały i musiał odcierpieć rundę w Bełchatowie gdzie załapał kontuzję. No na pewno taki transfer z półrocznym poślizgiem Bednarzowi chluby nie przynosi.
|
aha, czyli jak by jeszcze za Gargułe dali ok 400tyś Euro (czyli wyjebali dodatkowe duze pieniadze na tego darmozjada) to wtedy przynosił by ten transfer chlube bednarzowi
nie ma opcji że ty wierzysz w to co piszesz...