Wyświetl pojedynczy post
Charlie
Senior Member
 
 
Od: 05.2007

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#57966
Stary 09.07.2012, 16:17
Cytat:
Sprowadzonych graczy należy jednak w aspekcie sportowym uznać w większości za niewypały. Beto, Dudu, Singlar czy Cebanu
Singlar wciągał nosem Jovanovica, Cikosa, Alvareza i Lameya. Naprawdę solidny obrońca, potrafiący też fajnie zagrać do przodu. Dudu to w sumie coś tam ogarniał, na pewno był bardziej przydatny niż takie asy jak Kmiecik, Dawidowski, czy Batko. Mógł zostać jako dżoker, zwłaszcza, że w kolejnym sezonie kompletnie nieprzydatny był Niedzielan. Co do Cebanu - nie wydaje mi się, żeby był gorszy od Jovanica, co może wielkim pochlebstwem nie jest i bynajmniej nie oznacza, że był to gracz na miarę Wisły.

Swoją drogą nie przedłużenie kontraktu z Paulistą było olbrzymin błędem, zwłaszcza kiedy w następnym sezonie męczył nas Łobo, od którego Jasiek był lepszy pod większością względów.
kacpaw91 napisał(a):Wyświetl post
Lepiej odpaść z Levadią niż z Podbeskidziem w Pucharze Polski,
Odpowiedz cytując