Wyświetl pojedynczy post
Szpen
Senior Member
 
 
Od: 12.2002
Skąd: i don't give a fuck

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#18239
Stary 09.07.2012, 14:58
Arapaho napisał(a):Wyświetl post
Nie rób z siebie kosmity większego niż jesteś - zaraz podasz że my bogacze bo w Etiopii to....a na serio co za porównania do krajów które sa nadal pod mniejszym lub większym wpływem matuszki Rosji czy do krajów gdzie jest jeszcze większy burdel niz u nas (Albanii czy Rumunii).Powiedz ile ci płacą za te propagandowe posty jak je zliczyć to może i te 3k wyciagniesz ,hehe
no widzisz, w jedną stronę próbujesz porównywać,a w drugą już nie chcesz.

Ukraina jest opóźniona do nas jakieś 10-20 lat, Białoruś ze 30. My do zachodu mamy 30 lat. Więc podobnie. Pamiętaj, że u Nas komuna skończyła się w 1989, a zachód budowano od lat 50, XX wieku.

P.S. Nidzie nie napisałem, że zarabiam 3k.