Arapaho napisał(a):

|
Nie rób z siebie kosmity większego niż jesteś - zaraz podasz że my bogacze bo w Etiopii to....a na serio co za porównania do krajów które sa nadal pod mniejszym lub większym wpływem matuszki Rosji czy do krajów gdzie jest jeszcze większy burdel niz u nas (Albanii czy Rumunii).Powiedz ile ci płacą za te propagandowe posty jak je zliczyć to może i te 3k wyciagniesz ,hehe
|
no widzisz, w jedną stronę próbujesz porównywać,a w drugą już nie chcesz.
Ukraina jest opóźniona do nas jakieś 10-20 lat, Białoruś ze 30. My do zachodu mamy 30 lat. Więc podobnie. Pamiętaj, że u Nas komuna skończyła się w 1989, a zachód budowano od lat 50, XX wieku.
P.S. Nidzie nie napisałem, że zarabiam 3k.