Szpen napisał(a):

|
tak to sobie możemy gadać. Zarobki na Ukrainie to 1200 zł brutto, na Białorusi 400 zł. Dla nich to My bogacze. Kto am papkę, to ma papkę.
|
Nie rób z siebie kosmity większego niż jesteś - zaraz podasz że my bogacze bo w Etiopii to....a na serio co za porównania do krajów które sa nadal pod mniejszym lub większym wpływem matuszki Rosji czy do krajów gdzie jest jeszcze większy burdel niz u nas (Albanii czy Rumunii).Powiedz ile ci płacą za te propagandowe posty jak je zliczyć to może i te 3k wyciagniesz ,hehe