Temat
:
Polityka transferowa Wisły
Wyświetl pojedynczy post
arti
Guest
#
57963
09.07.2012, 14:08
Grantar
napisał(a):
O co ? .........
Chyba chce zaprosić jakąś panienkę na fajną przejażdżkę golfem 2...
Ostatnio edytowane przez arti : 09.07.2012 o godz. 15:13.
arti