Wyświetl pojedynczy post
Szpen
Senior Member
 
 
Od: 12.2002
Skąd: i don't give a fuck

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#18237
Stary 09.07.2012, 13:55
wislak68 napisał(a):Wyświetl post
Nic bardziej mylnego. Zupełnie różne są koszty utrzymania w obu krajach. Gdybyś mieszkał na Białorusi i zarabiał w Polsce to mogłbybyś tak pisać. Tyle tylko że zarabiasz w Polsce i tutaj mieszkasz. Skutkiem tego różnica w standardzie życia bynajmniej nie odpowiada różnicy w proporcji zarobków polskich i białoruskich wyrażonych w euro.
o sile nabywczaj tutaj rozprawiasz? to poczytaj artykuł wyżej wymieniony