wislak68 napisał(a):

|
Nic bardziej mylnego. Zupełnie różne są koszty utrzymania w obu krajach. Gdybyś mieszkał na Białorusi i zarabiał w Polsce to mogłbybyś tak pisać. Tyle tylko że zarabiasz w Polsce i tutaj mieszkasz. Skutkiem tego różnica w standardzie życia bynajmniej nie odpowiada różnicy w proporcji zarobków polskich i białoruskich wyrażonych w euro.
|
o sile nabywczaj tutaj rozprawiasz? to poczytaj artykuł wyżej wymieniony