|
A co My mamy powiedzieć? Kto lepszy Nowak czy Sikorski?
Możecie mieć pociechę z Nowaka, bo grać w piłkę potrafi o ile się nie posypie.
Także nie biadolcie tak bo lepszy Nowak niz nikt (o Sikorskim tak bym już nie powiedział...)
Największym szczęściem jest mieć pasję...
|