Wyświetl pojedynczy post
cfa
Senior Member
 
 
Od: 08.2009

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#19322
Stary 09.07.2012, 13:15
wolfy napisał(a):Wyświetl post
cfa - ogarnij się trochę. Mają się ludzie onanizować, bo opaskę może nosić raz że piłkarska pierdoła, a dwa - bez poważania w drużynie? I co, myślisz że podejdzie taki Michaś do Kirma czy Jaliensa i każe im zapierdalać?
To niby w czym on jest lepszy od Łukasza G., poza brakiem kropki po nazwisku?
U siebie jesteśmy, to nie ma chyba sensu sobie nawzajem bajek opowiadać?
Ale po co mam się ogarniac, przez chyba pół roku czytałem posty z pretensjami i pytaniem " z kim ja w tej Wiśle mam się utożsamiac?" czy "chcemy zdolnych polaków" no to jeden ze zdolnych dostał teraz ogromne wyróżneinie. Mam nadzieję, że to go uskrzydli i będzie podporą defensywy.

kacpaw91 ładnie uzasadnił wybór Czekaja.
Odpowiedz cytując