|
Z tego co czytałem to poziom tych mistrzostw był daremny. Tak czy siak gratulację bo za kilka lat nikt o poziomie nie będzie pamiętał.
Nas od rana straszą już dogadaniem się z połamanym prawie zawsze Nowakiem... Boże, widzisz i nie grzmisz...
Jeśli zapomnę o nich, Ty, Boże na niebie, zapomnij o mnie
|