Temat: Ekstraklasa
Wyświetl pojedynczy post
BiałaGwiazda
Senior Member
 
 
Od: 11.2005

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#21486
Stary 09.07.2012, 12:03
Cytat:
Wracając do GieKSy – w przypadku fuzji z Polonią grać będzie na Stadionie Ludowym w Sosnowcu, albo na… Wiśle Kraków. O dziwo, to ta druga opcja jest ponoć realniejsza, choć o małe dziwo. Na Ludowym ma grać Górnik Zabrze, ma oczywiście grać Zagłębie, więc szansa na zmieszczenie trzech ekip jest tam naprawdę niewielka. Rodzi się pytanie: – Kto na GieKSę grającą przy Reymonta w Krakowie będzie chodził? Kto będzie jeździł?



http://rownozgwizdkiem.wordpress.com...-ekstraklasie/
A to ciekawe,wygląda na to,że GieKSa będzie grała na Reymonta. Będzie można sobie przyjść pooglądać np derby z Ruchem albo mecz zgodowy z Górnikiem
Ostatnio edytowane przez BiałaGwiazda : 09.07.2012 o godz. 12:05.
Odpowiedz cytując