Cytat:
Wracając do GieKSy – w przypadku fuzji z Polonią grać będzie na Stadionie Ludowym w Sosnowcu, albo na… Wiśle Kraków. O dziwo, to ta druga opcja jest ponoć realniejsza, choć o małe dziwo. Na Ludowym ma grać Górnik Zabrze, ma oczywiście grać Zagłębie, więc szansa na zmieszczenie trzech ekip jest tam naprawdę niewielka. Rodzi się pytanie: – Kto na GieKSę grającą przy Reymonta w Krakowie będzie chodził? Kto będzie jeździł?
http://rownozgwizdkiem.wordpress.com...-ekstraklasie/
|
A to ciekawe,wygląda na to,że GieKSa będzie grała na Reymonta. Będzie można sobie przyjść pooglądać np derby z Ruchem albo mecz zgodowy z Górnikiem
