|
1q2 Na pocieszenie Ruch Fornalika gra w LE tylko czekać aż zagraniczne media bendą chciały sie przyjrzeć bliżej Fornalikowi i dokopią się do ostatnich rewelacji które mówią o tym jak GiekSa za kadencji Fornalika kupiła mecz. Antyreklama Ruchu zamiast promocji w LE i zagranicznych mediach murowana.Aczkolwiek jutro GieKSa przejmuje udziały Polonii W-wa więc znowu może być gorąco
Ostatnio edytowane przez JOSE 841 : 09.07.2012 o godz. 11:10.
|