|
To jednak kosmita, mysli,że tylko on ma inżynierkę, chęć do pracy i pare lat doświadczeń?
Na rynku pracy syf i mogiła, u mnie na prowincji ludzie zabijaja się o szkolenia z UP żeby jakoś przeżyć, a ten pieprzy o jakimś samozaparciu. Samozaparcie to mają ci co 1000 zarabiają i zapieprzają w montowni albo na kasie.
|