Temat
:
Polityka transferowa Wisły
Wyświetl pojedynczy post
R33
Socios Wisła Kraków
Od: 06.2007
Offline
#
57952
09.07.2012, 09:59
s1mone
napisał(a):
TheChris, Ty jesteś mądrzejszy od wszystkich, również bukmacherów. Przecież wiadomo, że oni się nie znają i dopłacają do interesu cały czas
I tyle mam do powiedzenia, bo wdawanie się z Tobą w polemikę nie ma najmniejszego sensu - większość już się zorientowała, część nadal próbuje z Tobą prowadzić bezcelowe dyskusje.
Mało aktualne, Dyskopolo nie ma już.
R33
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do R33
Znajdź inne posty napisane przez R33