|
Ja tylko przypomnę, że westersyl ma w domu ołtarzyk z Meliksonem. Modli się do niego 2x dziennie. Piszę PM-y czy przypadkiem ktoś nie ma jego meczowej koszulki, spodenek, majteczek. Chętnie by się do nich przytulił...
Teraz już wiecie z kim macie do czynienia.
|