Wyświetl pojedynczy post
art
Senior Member
 
Od: 11.2010

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#19315
Stary 09.07.2012, 09:32
rafkur podsumował o co chodzi i to zamyka dyskusje, jesteśmy głęboko w dupie.

Pareiko ma już 61 występów w Wiśle, mówi po polsku i raczej wygląda na gościa co jak krzyknie to reszta się zamyka. A Czekaj to za bardzo w piłkę nie pograł, ale to idealnie wpisuje się w Nasza nowa politykę, ważne, że Polak, umiejętności schodzą na dalszy plan.
Odpowiedz cytując