Ja myślę, że czwarty w kolejce powinien być Pareiko, a Czekaj najwcześniej za rok, dwa... Tak na dobrą sprawę to chłopak nawet nie zdążył się porządnie ograć w lidze a już jest w kolejce do opaski kapitańskiej. Szczerze powiedziawszy to nie wiem czym sobie na to zapracował, nawet w wywiadach trenerzy juniorów wspominali że to skryty chłopak, którego często trzeba było mobilizować. Chyba, że w szatni jest z nim inaczej, ale tego już nie jesteśmy w stanie wywnioskować
P.S. Sikorski = kolejny Dawidowski, Łobodziński itp.?