Wyświetl pojedynczy post
Siwenzz
Member
 
Od: 04.2006
Skąd: Kraków-Podgórze

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#19314
Stary 09.07.2012, 08:09
Ja myślę, że czwarty w kolejce powinien być Pareiko, a Czekaj najwcześniej za rok, dwa... Tak na dobrą sprawę to chłopak nawet nie zdążył się porządnie ograć w lidze a już jest w kolejce do opaski kapitańskiej. Szczerze powiedziawszy to nie wiem czym sobie na to zapracował, nawet w wywiadach trenerzy juniorów wspominali że to skryty chłopak, którego często trzeba było mobilizować. Chyba, że w szatni jest z nim inaczej, ale tego już nie jesteśmy w stanie wywnioskować

P.S. Sikorski = kolejny Dawidowski, Łobodziński itp.?
"Czym oni cię przekonali? Dali mi batonik i nazwali światłem." - Dangerous Minds, 1995.
Odpowiedz cytując