Wyświetl pojedynczy post
rafkur
Socios Wisła Kraków
 
 
Od: 10.2007
Skąd: Kraków

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#19312
Stary 09.07.2012, 08:00
piotrek06 napisał(a):Wyświetl post
Wolisz Łukasza G. Najemnika Meliksona gwiazdę Jaliensa
Dobre pytanie, świetnie obrazuje gdzie aktualnie jesteśmy. Do wyboru albo najemnicy mający w dupie Wisłę albo sympatyczny chłopak, tyle że zupełnie bez dokonań i bez charyzmy.
O tempora o mores.....
Odpowiedz cytując