|
Tylk przypomnę, że techris ogląda mecze na Socpacie i komentuje je podczas ich trwania na forum. To dużo mówi na temat tego z kim mamy do czynienia.
Ja tylko zawre sugestię ze nie dawno pisał z regularnością zegarka o debach Krakowa, w których obecni pierwszy ligowcy jego zdaniem byli lepsi.
Pewne kwestie o Melikosnie itd wypisuję równie regularnie jakby podniecało go to, że zagrał kilka słabszych spotkań.
Ostatnio edytowane przez westersyl : 09.07.2012 o godz. 07:48.
|