Wyświetl pojedynczy post
martin_6
Senior Member
 
Od: 03.2009

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#18225
Stary 09.07.2012, 00:49
Arapaho napisał(a):Wyświetl post
Niedawno się chwaliłes że masz dzialalnośc gospodarczą to może pochwal sie jak to wyliczasz te swoje zarobki- które ponoc otrzymujesz ?Bardzo mnie to ciekawi z punktu widzenie tego co robię na codzień.
I pochwal się w jakich branżach /firmach pracujesz ty i twoi znajomi same nieprawdopodobne rzeczy opowiadasz z mojej 23 osobowej grupy z Politechniki po 12 latach stałe zarobki powyżej 3k ma o ile wiem ok 5-6 osób z tego 3 doktorantów, znajomy po AGH ( perfekt angielski - 3 lata zagranica w dużej firmie pracowal ) jest bez pracy 7 miesiąc , a prawie cały poprzedni rok to roboty za mniej więcej 1800 zł na ręke minus wynajęcie pokoju w mieszkaniu w mieście gdzie pracował (jest z Krakowa) może to czyta bo jest z R22 , kilka innych osób z AGH - geofizyka i inżynieria środowiska są już ponad rok bez pracy wszystkie oferty jakie dostawali typu SKOK, ZBK to kasa max 1400 zł na rękę .Moge tak wyliczać bez końca - żeby nie było są szczęśliwcy wśród moich znajomych którzy mają stosunkowa dobrą kasę (kilku programistów , właśnie doktorzy na uczelniach , kilku prawników , lekarze - choc akurat moi kardiolodzy wyjeżdzaja do Niemiec ) ale to jest może 5-10% a reszta?
Geofizyka i środowiskowa to akurat takie mocno średnie kierunki. W ogóle obaj uprawiacie tutaj po mojemu lekką manipulację, bo mówicie o swoich znajomych, którzy pokończyli uczelnie, a nie piszecie, jakie kierunki! Bo jeśli Twój znajomy po AGH ukończył na przykład Wydział Gier i Zabaw (czytaj - Zarządzanie), to ja się nie dziwię, że jest 7 miesięcy bez pracy. A jeśli koledzy Szpenia są po jakiejś Elektronice i Telekomunikacji (co jak wiadomo jest najlepszym możliwym kierunkiem, w końcu ja tam jestem ), to nic dziwnego że mają po kilka tysięcy na rękę. Wasze posty są zupełnie jałowe w tej sytuacji.
Dziś tylko wiara pozostała w nas
Że przyjdzie kiedyś taki czas,
Że na drzewach zamiast liści
Będą wisieć komuniści!

UWAGA!!! Z OKAZJI OTWARCIA STADION ZAMKNIĘTY!