Geofizyka i środowiskowa to akurat takie mocno średnie kierunki. W ogóle obaj uprawiacie tutaj po mojemu lekką manipulację, bo mówicie o swoich znajomych, którzy pokończyli uczelnie, a nie piszecie, jakie kierunki! Bo jeśli Twój znajomy po AGH ukończył na przykład Wydział Gier i Zabaw (czytaj - Zarządzanie), to ja się nie dziwię, że jest 7 miesięcy bez pracy. A jeśli koledzy Szpenia są po jakiejś Elektronice i Telekomunikacji (co jak wiadomo jest najlepszym możliwym kierunkiem, w końcu ja tam jestem

), to nic dziwnego że mają po kilka tysięcy na rękę. Wasze posty są zupełnie jałowe w tej sytuacji.