Wyświetl pojedynczy post
art
Senior Member
 
Od: 11.2010

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#19310
Stary 08.07.2012, 23:55
Niech mi ktoś wytłumaczy jak to się stało, że Czekaj jest 4-ty w kolejce do opaski kapitańskiej? Wiem, że mamy 'nie-juniorów' ledwo 3/4 z pierwszego składu, ale...
Odpowiedz cytując