Wyświetl pojedynczy post
Lukasz
Senior Member
 
 
Od: 08.2010

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#57944
Stary 08.07.2012, 23:42
thechris napisał(a):Wyświetl post
Nie rurkowce tylko poziom Jagielloni a oni o MP walki nie zapowiadają.
Przenosisz Probierza z Jagielloni do Wisły tak jakby to była figura w szachach, która na obu szachownicach porusza się tak samo i ma takie same prawa. To zbyt duże uproszczenie a ono jest podstawą Twoich wniosków.

Jak odzywa się w Tobie nawyk rurkowca i jestes asekuracyjny w wyznaczaniu celów to moze faktycznie lepiej zostać przy szachach, alpinistyce czy lataniu - tam jest wiecej czynników przewidywalnych i nacisk położony na bezpieczeństwo. W piłce minimalistyczne podejscie jest sprzeczne z ideą tego sportu i go de facto dobija - w nogę gra sie by wygrać, a nie by przeżyć.

Edit:

Cytat:
Towarzysz Generał
Inaczej. Powiedz mi w takim razie po co były te słowa o długu wdzięczności, o chęci zostania tu długie lata?
To był PR. Cos dla prasy, dla pikników i coś miłego dla ucha. Zdanie wypowiedziane w przypływie euforii, podczas przełomowego okresu w jego życiu. Zdanie w ktore sam Maor pewnie wierzyl a rzeczywistość okazala sie inna. Czy to zle ze o nas w superlatywach myślał?
Ostatnio edytowane przez Lukasz : 08.07.2012 o godz. 23:55.
Odpowiedz cytując