Wyświetl pojedynczy post
TymonPRO
Senior Member
 
Od: 07.2009

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#57943
Stary 08.07.2012, 23:25
Towarzysz Generał napisał(a):Wyświetl post
Jak suka nie da to pies nie weźmie. Fakt. Oceniam Meliksona, bo jest piłkarzem Wisły. Kuszącym się nie zajmuje, bo nasza reprezentacja mnie nie interesuje.



Szczerze mówiąc jestem dość zaskoczony ogólnym naskakiwaniem na mnie za to zdanie, bo w miejscu gdzie się wychowałem takim zdaniem określa się ludzi dla których najwyższą wartością są pieniądze. Chociaż w oryginale było chyba 2 złotego, ale uznałem, że € jest bliższe Meliksonowi.


Inaczej. Powiedz mi w takim razie po co były te słowa o długu wdzięczności, o chęci zostania tu długie lata?
Pokaż gdzie Melikson pisał że chce zostać na lata
I drugie pytanie dlaczego miałby zostać skoro jest najlepszym zawodnikiem ligi i to ostatni moment[ma 28lat] żeby mógł coś w piłce większego osiągnąć A jeśli według ciebie nim nie jest to powiedz mi kto jest od niego lepszy
Ostatnio edytowane przez TymonPRO : 08.07.2012 o godz. 23:36.
Ce..... Nas Pojęcie, Którego Wy Nie Znacie <<<<<<<<* WIERNOŚĆ *>>>>>>>> <<< Dzisiaj wrogu Wczoraj Bracie>>>
Odpowiedz cytując