Wyświetl pojedynczy post
thechris
Senior Member
 
 
Od: 08.2003
Skąd: Somewhere between nowhere and goodbye

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#57940
Stary 08.07.2012, 22:11
Lukasz napisał(a):Wyświetl post
Thechris, co się tak boisz goryczy porażki? Rurkowce jesteśmy czy Wisła Kraków?

P.S.
http://www.youtube.com/watch?v=ODsnq0Q6LOQ od 0:57
Nie rurkowce tylko poziom Jagielloni a oni o MP walki nie zapowiadają. Nie bardzo rozumiem co ma na celu ten filmik. Widzę znerwicowanego starszego pana, który rozdygotany sili się na jakieś głębokie niczym rów mariański myśli... A sam jest takim rurkowcem bo mając taką inteligencję i w ogóle tak dużą sprawność umysłową mógłby się zająć czymś naprawdę pożytecznym. On sam najlepiej wie, że z celem zdobycia władzy na poziomie 0,2% poparcia traci tylko czas i energię... I dlatego ten "młody lewak" wyprowadził go z równowagi. Na szczęście dla Mikke'ego mnie się bardziej kojarzy jako świetny szachista kiedy to uczyłem się podstaw a później bardziej zaawansowanych technik tej gry z różnych książek i tam wielokrotnie pojawiały się przykłady partii, rozgrywane i podpisane właśnie nazwiskiem J.K. Mikke.
Ostatnio edytowane przez thechris : 08.07.2012 o godz. 22:19.
Odpowiedz cytując