Lukasz napisał(a):

Nie rurkowce tylko poziom Jagielloni a oni o MP walki nie zapowiadają. Nie bardzo rozumiem co ma na celu ten filmik. Widzę znerwicowanego starszego pana, który rozdygotany sili się na jakieś głębokie niczym rów mariański myśli... A sam jest takim rurkowcem bo mając taką inteligencję i w ogóle tak dużą sprawność umysłową mógłby się zająć czymś naprawdę pożytecznym. On sam najlepiej wie, że z celem zdobycia władzy na poziomie 0,2% poparcia traci tylko czas i energię... I dlatego ten "młody lewak" wyprowadził go z równowagi. Na szczęście dla Mikke'ego mnie się bardziej kojarzy jako świetny szachista kiedy to uczyłem się podstaw a później bardziej zaawansowanych technik tej gry z różnych książek i tam wielokrotnie pojawiały się przykłady partii, rozgrywane i podpisane właśnie nazwiskiem J.K. Mikke.