|
Dorzucę swoją statystyczną rodzinę gdzie na 10 osób 2 zarabiają powyżej 3k
Jeszcze bym dorzucił statystyczne rodziny znajomych ale po co?
Statystycznie ja i mój kot mamy 3 nogi.
To że zarabiamy gówniane pieniądze to widać słychać i czuć.
Wystarczy się przejechać do sąsiadów - z południa - nie mówię że z Zachodu.
Za taką samą "średnią" pensję stać dużo większy odsetek ludzi na nowe Octavie , nikt nie płaci za kawę na rynku 4 euro (drożej niż pod Bramą Brandenburską swoją drogą) już nie mówiąc o opłatach za drogi czy inne opłaty komunalne.
To zestawienie wcale nie odbiera tak daleko od prawdy.
MOMENT OF TERROR IS THE BEGINNING OF LIFE
|