Wyświetl pojedynczy post
Kocur
semper fi
 
 
Od: 09.2003
Skąd: TYNIEC

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#1675
Stary 08.07.2012, 21:30
bonawentura napisał(a):Wyświetl post
Ale co tutaj dyskutować. Osobiście mam szacunek do samej pracy Probierza jako trenera. I jest to jeden z lepszych polskich trenerów, kto wie - może najlepszy? Poza tym wprowadzanie w chwili obecnej nowego trenera do Wisły, która jest totalnie rozsypana musi być pomysłem osoby, która postradała zmysły i jest w gorącej wodzie kąpana. Lepiej na stanowisku trenerskim zachować status quo.

To forum jest niesamowite - można się tyle nowych rzeczy dowiedzieć o otaczającym nas świecie o których się nawet filozofom nie śniło
MOMENT OF TERROR IS THE BEGINNING OF LIFE
Odpowiedz cytując