bonawentura napisał(a):

|
Ale co tutaj dyskutować. Osobiście mam szacunek do samej pracy Probierza jako trenera. I jest to jeden z lepszych polskich trenerów, kto wie - może najlepszy? Poza tym wprowadzanie w chwili obecnej nowego trenera do Wisły, która jest totalnie rozsypana musi być pomysłem osoby, która postradała zmysły i jest w gorącej wodzie kąpana. Lepiej na stanowisku trenerskim zachować status quo.
|
To forum jest niesamowite - można się tyle nowych rzeczy dowiedzieć o otaczającym nas świecie o których się nawet filozofom nie śniło
