lazy napisał(a):

|
Wiem że czasem nie można się powstrzymać przed wklepaniem kolejnego postu, ale z reguły warto przeczytać co się napłodzi przed wciśnięciem przycisku"Wyślij". W przeciwny wypadku podpisujesz się pod takim debilnym tekstem Towarzyszu Generał. Ktokolwiek się kryje pod tym nikiem to właśnie wystawił sobie piękne świadectwo.
|
i
lazy napisał(a):

|
Redukcja dysonansu poznawczego?
|
Dbając (szłusznie !) o poziom wypowiedzi na forum ....przesadziłeś ....w drugą stronę ......
Na mój mózg za mądra ta "redukcja dysonansu ..." ....