Wyświetl pojedynczy post
Lukasz
Senior Member
 
 
Od: 08.2010

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#57932
Stary 08.07.2012, 18:51
Towarzysz Generał napisał(a):Wyświetl post
Myślę, że Maor sam zasłużył sobie na takie traktowanie. Gdyby nie całował Wisły pod skorupką po przyjściu i nie handlował narodowością to zapewne byłby inaczej postrzegany.
Każdy popełnia błędy i się na nich uczy. Każdy podejmuje lepsze lub gorsze decyzje w swoim życiu. Jeśli swoim postępowaniem nie wyrządził krzywdy innym to w czym problem? Po co ten bat?

Wiem ze można patrzeć na niego przez pryzmat jego decyzji i nie znając prywatnie nie lubić, ale to jest nasz piłkarz. Może nie idealny, może czasami niedojrzały ale nasz.

Edit:

thechris napisał(a):Wyświetl post
Między celami a marzeniami czasem droga jest zbyt długa i kręta, żeby mówić o tym głośno i nie wystawić się na śmieszność.
.....
Owszem, jest 0,5% może 1% szans na uczciwe wygranie ligi tylko i wyłącznie ze względu na jej ogólną słabość ale wolę uczciwe postawienie sprawy. Wolę zdeklarowaną walkę o utrzymanie niż granie o MP i pałętanie w okolicach miejsc 8-10.
Thechris, co się tak boisz goryczy porażki? Rurkowce jesteśmy czy Wisła Kraków?

P.S.
http://www.youtube.com/watch?v=ODsnq0Q6LOQ od 0:57
Ostatnio edytowane przez Lukasz : 08.07.2012 o godz. 19:09.
Odpowiedz cytując