thechris już raz był tu poruszany temat byłego i obecnego trenera Legii a może lepiej Stawowego


.Do Wisły nie zawita w najbliższym czasie żaden trener z przeszłością na Łazienkowskiej a tym bardziej Wdowczyk
s1mone zdziwisz sie ale jakby Probierz miał stracić posade i wylecieć to by wyleciał na drugi dzień po tym jak rewelacje Dz. ukazały sie w mediach