|
Senior Member
Offline
|
|
Ja Maora lubię i dobrze postrzegam (i jego ostateczny wybór co do reprezentowania kraju mnie w tym utwierdza, a gra była tylko Grzesia Laty, kosztem Maora) , a Ci co mają z nim problem jak na konferencjach prasowych pewnego jegomościa to niestety robią na złość nam wszystkim, ot robią we własne gniazdo.
Jakoś nie zauważyłem niechęci do Garguły (który ambicją na boisku nie grzeszy), ale "obcy", to obcy", ot " nasza zaściankowa rzeczywistość", jak nie staniemy sie normalni i w tym względzie i nie zaczniemy szanować i właśnie dopieszczać w klubie nasze gwiazdy to nigdy u nas sukcesu sportowego na arenie międzynarodowej nie będzie. Klub który występuje przeciw swoim piłkarzom , to w istocie coś wybitnie absurdalnego, on tu ma się czuć jak u siebie w domu ..tylko taka atmosferą się zdobywa tytuły i ma sukcesy : http://www.youtube.com/watch?v=ktvJsvDR0fI , łysy też powinien o tym wiedzieć, zamiast tylko jątrzyć i jątrzyć. Ciekawe któremu piłkarzowi przywali na kolejnej konferencji prasowej.
|
|