syryls napisał(a):

|
Zostaje także Szewczyk, Boguski i Quioto myślę że mógłby sobie poradzić jako skrzydłowy.
|
Może Boguski, choć to jego zdrowie ..
Potencjalnie nasz ponownie, środkowy napastnik, Paweł Brożek, nadal w Trabzonsporze.
http://www.wislaportal.pl/23006,Pawe...bzonsporu.html
Pozostaje więc liczyć na tych co mamy, na ligę może i wystarczy aby załapać się na europejskie puchary, ale na sukces w nich z taką kadrą szans nie mamy. Hmm, tak sobie myślę, że Cupiał może czeka na jakieś efekty pracy Probierza, by później rewolucyjnie jak to ma w stylu zadziałać, jak będzie klapa to będą kolejne zmiany, a jak sukces (czyli powiew nowego optymizmu) to kontynuacja z aktualnym trenerem i transfery, tyle że przed rundą wiosenną. Czyli Cupiał mówi Probierzowi sprawdzam i czeka na efekty, więc i nam wypada poczekać, choć niezmiennie nawet jak chęć inwestycji się u właściciela pojawi to wolałbym 2 panów , J.B. i Z.K. już w naszym klubie jako działaczy nie widzieć.