|
Probierz nie odejdzie dopóki nie zainteresuje się nim prokuratura. To znaczy, może odejdzie, ale nie z powodu korupcji. Tak samo zresztą może być w przypadku Garguły. A jeśli chodzi o Franka Smudę, to jednak mam nadzieję, że nie zobaczymy go nigdy na ławce trenerskiej Wisły... (poza tym on, bądź co bądź, też zamieszany był w korupcję, więc Cupiał powinien z góry go skreślić)
|