Wyświetl pojedynczy post
JOSE 841
Senior Member
 
 
Od: 07.2009

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#1665
Stary 08.07.2012, 13:51
Probierz raczej dostanie drugą szanse biorąc pod uwagę że tamten okres objęła abolicja a Probierz nie grał inie miał by co robić tylko ustawiać mecz.Gorzej może będzie tylko w Ruchu i wyścigu po stołek selekcjonera kadry bo to co wyszło ostatnio do mediów bardziej szkodzi Ruchowi który zamiast zająć LE będzie musiał zająć się przeszłością swego menago .Szkodzi też bardziej Fornalikowi(który jest liderem wyścigu na selekcjonera kadry) niż Probierzowi który sam na czas pracy z Wisłą zrezygnował z wyścigu a Dziurowicz zapewne będzie miał drugi proces.Tylko co na to Piechniczek promotor Fornalika do kadry Drozd nie wiem jakie masz zdanie na temat Fornalika ale irytujące to że wszyscy wożą się na Probierzu chociaż głównym winnym i podejrzanym powinien być bardziej Fornalik .Fornalik trenował i zapewne wiedział abo coś słyszał a jakby miał honor toby zrezygnował z posady trenera GieKSy i Dziurowicz który sprzedał ten mecz.Aczkolwiek żal GKSu zwłaszcza że ma zająć miejsce Polonii W-wa w TM- Ekstraklasie
Ostatnio edytowane przez JOSE 841 : 08.07.2012 o godz. 16:43.
Odpowiedz cytując