kangurekm napisał(a):

Karherop - z wymienionej trójki mógł się podobać Lepiarz . spokój , opanowanie i rozsądek na prawej stronie - należy tylko nadmienić że grał na młodych z Lechii
|
Jeśli Lepiarz miał nr 19 to też mi się podobał ...
P.S. Rzeczywiście Boguś łapami sobie chyba pomógł ...