Temat: Ekstraklasa
Wyświetl pojedynczy post
Krzysiek Grabski
Member
 
Od: 04.2010
Skąd: Warszawa

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#21485
Stary 08.07.2012, 11:53
kreseq napisał(a):Wyświetl post
Nie ma drobnych złośliwości - Sprzedajna ....a to jest sprzedajna ....a a nie leasingowa kurtyzana.
Uwierz mi proszę,że sprzedajność nie ma stałego adresu i mieszka dosłownie wszędzie.
Kurtyzana może u jednych wywoływać wstręt a u drugich wywołuje...przyjemność.

Granie na licencji innego klubu.
Toż to nie wymyślił kosmita a jakiś człowiek.
Proceder trwa w najlepsze.

Wielu się sprzedało i wielu się jeszcze sprzeda...
Kibic Legii Warszawa.
Odpowiedz cytując