Temat
:
Temat dla smakoszy piwa
Wyświetl pojedynczy post
wiślacki
Junior Member
Od: 11.2009
Offline
#
691
08.07.2012, 10:56. piwo lej barmanie piwo lej
ja bardzo lubie okocim premium, okocimski ok. zagłoba ,żywiec,żuberka też , nienawidze lecha i królewskiego pierwszy powod to ze siury a drugi to wszyscy Wiślacy wiedzą
wiślacki
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do wiślacki
Znajdź inne posty napisane przez wiślacki