Wyświetl pojedynczy post
wiślacki
Junior Member
 
Od: 11.2009

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#691
Stary 08.07.2012, 10:56. piwo lej barmanie piwo lej
ja bardzo lubie okocim premium, okocimski ok. zagłoba ,żywiec,żuberka też , nienawidze lecha i królewskiego pierwszy powod to ze siury a drugi to wszyscy Wiślacy wiedzą
Odpowiedz cytując