Temat
:
Temat dla smakoszy piwa
Wyświetl pojedynczy post
uuuatach
Senior Member
Od: 03.2007
Skąd: z okolic
Offline
#
690
08.07.2012, 10:43
Ostatnio własnie odbiłem sie o drzwi..
Jeżeli wiesz gdzie i kiedy się będą znów otwierać to daj znać
TYLKO WISŁA
udzd
uuuatach
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do uuuatach
Znajdź inne posty napisane przez uuuatach