arrosmay napisał(a):

|
Co do młodych to słabo się wczoraj spisał napastnik z drugiej połowy, z 3 setki miał i wszystko zmarnował. Z dobrej strony pokazał się szczególnie Michał Szewczyk, który szaprał całą połowę prawą flanką.
|
Mówisz o Kamińskim....
Nie zgadzam się do końca. Wszystkie sytuacje Kamińskiego to głownie jego zasługa:
- dobre wyjście do prostopadłego podania,
- dobre przepchnięcie obrońcy i wypracowanie sobie sytuacji sam na sam z niczego,
- walka po kiksie bramkarza w beznadziejnej sytuacji.
Mnie się Kamiński podobał. Zapłaciłbym mu tuzin lekcji u Franka jak podcinać piłeczkę w sytuacji sam na sam i mamy za parę lat super napastnika.
P.S. Boguski strzelił 2 gole ... gdzie ten sędzia widział spalonego ?