Wyświetl pojedynczy post
arrosmay
Senior Member
 
 
Od: 03.2010

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#5042
Stary 08.07.2012, 08:55
syryls napisał(a):Wyświetl post
Jeszcze Omonia Nikozja to też niezły klub. Dobrze że się z nim zmierzymy. Natomiast fajnie wczoraj spisał się Chrapek rzadko podawał do tyłu, widać że jest bardziej kreatywny w przeciwieństwie do Czarka Wilka
Porównywanie Chrapka do Czarka, to jak porównywanie Meliksona do Sobolewskiego.
Chrapek jest klasyczną 10, ostatecznie skrzydłowym, więc z racji swojej pozycji powinien być kreatywny.

Co do młodych to słabo się wczoraj spisał napastnik z drugiej połowy, z 3 setki miał i wszystko zmarnował. Z dobrej strony pokazał się szczególnie Michał Szewczyk, który szaprał całą połowę prawą flanką.
Odpowiedz cytując