syryls napisał(a):

|
Jeszcze Omonia Nikozja to też niezły klub. Dobrze że się z nim zmierzymy. Natomiast fajnie wczoraj spisał się Chrapek rzadko podawał do tyłu, widać że jest bardziej kreatywny w przeciwieństwie do Czarka Wilka
|
Porównywanie Chrapka do Czarka, to jak porównywanie Meliksona do Sobolewskiego.
Chrapek jest klasyczną 10, ostatecznie skrzydłowym, więc z racji swojej pozycji powinien być kreatywny.
Co do młodych to słabo się wczoraj spisał napastnik z drugiej połowy, z 3 setki miał i wszystko zmarnował. Z dobrej strony pokazał się szczególnie Michał Szewczyk, który szaprał całą połowę prawą flanką.