Wyświetl pojedynczy post
bomba
Member
 
 
Od: 07.2011

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#1664
Stary 08.07.2012, 03:44
Mieszane mam uczucia co zrobić z Probierzem. Z jednej strony uważam go za jednego z najlepszych polskich trenerów, a z drugiej chciałby żeby Wisła nie miała nic wspólnego z korupcją. Parę lat temu Probierz by nie dotrwał na stanowisku do końca dnia, teraz przed każdą decyzją kalkulują czy się opłaci zwalniać pracownika zamieszanego w korupcję (np. wywalenie Łobodzińskiego który dużo zarabiał a grał bardzo słabo, zostawienie Garguły ponieważ nie dało się zerwać jego kontraktu bez wypłaty odszkodowania).
Szkoda że Probierz nie zachował się jak proponowało weszło bo nie ryzykował dużo. Ma renomę, ma umiejętności i nawet gdyby Wisła go zwolniła to nie miałby problemu żeby znaleźć nowego pracodawcę. Zamiast tego woli iść w zaparte wiedząc, że to słowo przeciwko słowu i nikomu nie będzie się chciało ciągnąć tej spawy.
Odpowiedz cytując