Wyświetl pojedynczy post
Lupo
Oficjalny piknik
 
 
Od: 06.2004
Skąd: Kraków

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#689
Stary 08.07.2012, 01:13
W ogóle Raciborskie to jest bardzo dobre piwo!! Jeszcze do połowy maja była w Krakowie na Floriańskiej knajpa, która serwowała tylko butelkowe Raciborskie i tylko za 4zł!! Niestety na wakacje zamknięta :( Ale po wraca z nową lokalizacją!
Odpowiedz cytując