thechris napisał(a):

|
Jeśli będzie tak grał jak przez ostatnie 9 miesięcy to raczej będzie grzał ławę.
|
Nie popadajmy w skrajności. Melikson był słabszy niż sezon wcześniej, ale i tak prezentował się lepiej niż, Kirm, Mały czy Garguła. Nie za bardzo widzę kto mógłby go posadzić na ławie.