Wyświetl pojedynczy post
Drozd
Senior Member
 
Od: 03.2005
Skąd: North-east KR

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#2232
Stary 07.07.2012, 23:45
Arapaho napisał(a):Wyświetl post
Nie wiem co to za hiper konstrukcja logiczna ale Katyń to nie było li tylko rozstrzelanie oficerów WP ale także policjantów,kolejarzy, lekarzy ,profesorów słowem elity intelektualnej Polski.Rozstrzelanie było motywowane ich pochodzeniem etnicznym więc miano ludobójstwa jest jak najbardziej uprawnione. Dziwi tylko jak często "Polacy" tłumacza wszystkich w około lub umniejszaja swoje zasługi czy też umniejszają czyjeś winy - jak właśnie w tym przypadku . Inne wytłumaczenie jak robienie tego z powodów delikatnie mówiąc antypatriotycznych (być może oportunistyczno-finanasowych ) w bardzo szerokiem tego słowa znaczeniu nie przychodzi mi na myśl

Zawsze było wiadomo że im bardziej plujesz na swoich tym częściej obcy klepią cię po plecach. Dodać do tego propagandę w mediach. Choćby te dwa debile z radia. Broniły się w ten sposób ze ich celem nie było poniżanie Ukrainek tylko "prawdziwego Polaka" i widać że lemingom się wydaje naturalnym umniejszać polskie zasługi i potęgować przewiny, choćby ich w cale nie było. Wtedy czują sie inteligentni otwarci i europejscy .
Hej Nasz TS !!
Odpowiedz cytując