laurence napisał(a):

To całe weszło już mnie zaczyna śmieszyć. Moralizatorzy wielcy. A jak Kostecki miał walczyć z RJJ to podważali decyzję sądu.
Dlaczego Probierz ma przepraszać? Bo weszło tak napisało?
A jak wciągali koszulę A. Iwana pod dach stadionu to biłeś brawo?
|
Raczej dlatego, że nic innego mu już nie zostało. Pójście w zaparte będzie równoznaczne z taplaniem się we własnym g...
Drozd napisał(a):

|
Ten klaun przyszedł do zespołu który nie przegrał meczu w pucharowej fazie ligi europejskiej mimo że w obu meczach grał w dziesiątkę.
|
Mówisz o trenerze, który na wyjeździe, bronił bramkowego remisu z własnego stadionu. No i obronił ten wynik skutecznie nie oddając nawet jednego celnego strzału... Dlatego ja już wyżej cenię Probierza, który odpadł z Kazachami... Ten przynajmniej bronił wygranej z własnego stadionu.