Wyświetl pojedynczy post
thechris
Senior Member
 
 
Od: 08.2003
Skąd: Somewhere between nowhere and goodbye

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#1
Stary 07.07.2012, 22:51
laurence napisał(a):Wyświetl post
To całe weszło już mnie zaczyna śmieszyć. Moralizatorzy wielcy. A jak Kostecki miał walczyć z RJJ to podważali decyzję sądu.
Dlaczego Probierz ma przepraszać? Bo weszło tak napisało?


A jak wciągali koszulę A. Iwana pod dach stadionu to biłeś brawo?
Raczej dlatego, że nic innego mu już nie zostało. Pójście w zaparte będzie równoznaczne z taplaniem się we własnym g...



Drozd napisał(a):Wyświetl post
Ten klaun przyszedł do zespołu który nie przegrał meczu w pucharowej fazie ligi europejskiej mimo że w obu meczach grał w dziesiątkę.

Mówisz o trenerze, który na wyjeździe, bronił bramkowego remisu z własnego stadionu. No i obronił ten wynik skutecznie nie oddając nawet jednego celnego strzału... Dlatego ja już wyżej cenię Probierza, który odpadł z Kazachami... Ten przynajmniej bronił wygranej z własnego stadionu.
Ostatnio edytowane przez thechris : 07.07.2012 o godz. 22:57.
Odpowiedz cytując