brylant17 napisał(a):

To całe weszło już mnie zaczyna śmieszyć. Moralizatorzy wielcy. A jak Kostecki miał walczyć z RJJ to podważali decyzję sądu.
Dlaczego Probierz ma przepraszać? Bo weszło tak napisało?
1q2 napisał(a):

Obrzydza mnie myśl iż będę musiał oglądać mecze mojego ukochanego klubu z trenerem sprzedawczykiem na ławce i piłkarzem sprzedawczykiem na boisku.
Miało przyjść 'nowe' ale nie wiedziałem że to będzie ta nowość.
|
A jak wciągali koszulę A. Iwana pod dach stadionu to biłeś brawo?