Wyświetl pojedynczy post
laurence
Senior Member
 
 
Od: 02.2006
Skąd: Nibylandia

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#11
Stary 07.07.2012, 22:21
brylant17 napisał(a):Wyświetl post
Co powinien zrobić Probierz według weszło


http://www.weszlo.com/news/11065-Co_...acic_trenowac_

Może i by wystarczyło
To całe weszło już mnie zaczyna śmieszyć. Moralizatorzy wielcy. A jak Kostecki miał walczyć z RJJ to podważali decyzję sądu.
Dlaczego Probierz ma przepraszać? Bo weszło tak napisało?

1q2 napisał(a):Wyświetl post

Obrzydza mnie myśl iż będę musiał oglądać mecze mojego ukochanego klubu z trenerem sprzedawczykiem na ławce i piłkarzem sprzedawczykiem na boisku.
Miało przyjść 'nowe' ale nie wiedziałem że to będzie ta nowość.
A jak wciągali koszulę A. Iwana pod dach stadionu to biłeś brawo?
Ostatnio edytowane przez laurence : 07.07.2012 o godz. 22:25.
Prasłowiańska grusza chroni w swych konarach plebejskiego uciekiniera
Odpowiedz cytując