Wyświetl pojedynczy post
thechris
Senior Member
 
 
Od: 08.2003
Skąd: Somewhere between nowhere and goodbye

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#57902
Stary 07.07.2012, 21:34
A kto zapłaci za Meliksona, który w ostatnich 9 miesiącach sezonu - od września 2011 - zagrał 2 dobre mecze? Jeśli nawet ktoś się znajdzie się na tyle bogaty, żeby zainwestować w kogoś kto grał regularnie nieźle rok czy półtora temu to ile da? Bańkę? Bańkę dwieście? I kogo za to kupimy? Może starczy na Kwieka + kontrakt dla Pi Brożka. Ale w sumie to i tak mógłby się okazać niezły deal bo Kwiek grał na wiosnę bardzo dobrze.
Ostatnio edytowane przez thechris : 07.07.2012 o godz. 21:39.
Odpowiedz cytując