Wyświetl pojedynczy post
palikot
Senior Member
 
Od: 11.2008

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#1647
Stary 07.07.2012, 19:41
kacpergawlo napisał(a):Wyświetl post
Tylko prokuratura nic z tym nie zrobi - abolicja. Rzekomo kupił w maju 2003, a zdarzenia z przed 1 lipca 2003 nie są brane pod uwagę przez sąd. PZPN mógłby na własną rękę załatwić sprawę, ale znając leśnych dziadków nie spodziewałbym się jakiejkolwiek reakcji. Rozwoju wypadków nie będzie, Probierz może zaprzeczać, bo nikt go nie zweryfikuje. Tylko po prostu nie chce mi się wierzyć by Dziurowicz tyle ryzykował dla takiej płotki jak ówczesny Probierz. No i ciężko mówić, że akurat Dziurowicz chce go teraz dojechać, skoro zeznawał 7 lat temu. Dziwić może jedynie to, dlaczego dopiero teraz to przeciekło i kto ma w tym interes, lecz to już jest zupełnie inna sprawa.
No właśnie o tym mówie, że ekipa może miec jakiś interes, żeby go dojechać teraz.(zaznaczając, że to teraz dopiero wychodzi) Mógł im wtedy podpaść, wyłamać się.

A czym tak na prawdę Dziurowicz ryzykuje w tej chwili? Jedynie procesem jaki mu może pomówiony wytoczyć.

Jak się zmówią, to Probierz chcąc czy nie chcąc pójdzie pod młot. Tak naprawdę mogą każdego oskarżyć, bo preceder ten ma takie zastosowanie, że ciężko teraz komuś udowodnić niewinność... Przecież niby wszyscy wtedy brali... więc akurat czemu mamy uwierzyć Probierzowi, skoro dziesiątki osób zeznają przeciw niemu?

Ale i tak wszystko to są wyłącznie hipotezy
★ ★ ★ WISŁA KRA KÓW ★ ★ ★ ★ ARMIA BIAŁEJ GWIAZDY ★ ★ ★

✪✪✪✪ ✰✰✰✰
Odpowiedz cytując